تور دو‌ و نیم روزه کویر مصر

تور دو و نیم روزه کویر مصر

تور کویر مصر، سفری گروهی به کهکشان راه شیری و دیدار از جاذبه‌های دیدنی کویر مصر.


این تور مخصوص تعطیلات بهمن است.

undefined

 

 
نوع تور: تاریخی تفریحی  استان مورد بازدید: اصفهان
مدت تور: دو و نیم روز  اقامت: اقامتگاه بومگردی
زمان حرکت: چهارشنبه 10/11/97 ، ساعت 21:00  زمان بازگشت: جمعه 12/11/97 ، حدود ساعت 23
محل حرکت: میدان آرژانتین ، ابتدای خیابان الوند  وعده های غذایی: 5 وعده غذا
بیشترین فعالیت: پیاده روی در کویر  وسیله نقلیه: اتوبوس نقلیه توریستی
فاصله تا شهر مورد بازدید: 700کیلومتر  هزینه تور: به ازای هر نفر 399هزار تومان
نکته مهم: حداقل ظرفیت برای اجرای تور 25 نفر می باشد.  خدمات تور:  لیدر مجرب، 2وعده صبحانه، 2وعده نهار و یک وعده شام میان وعده و بیمه، ورودیه ها، اتوبوس نقلیه توریستی
لوازم پیشنهادی: کفش مناسب پیاده روی، کلاه نقاب دار، عینک آفتابی، ضد آفتاب، دفترچه بیمه و کارت شناسایی  جاذبه های مورد بازدید: روستای گرمه (کتر ماهی و نخلستان)، بازدید از قلعه روستایی بیاضه، دریاجه نمک وآبشار نمکی، چند ضلعی های نمکی و بازدید از کویر زیبای مصر(هزینه سافاری,موتور و شتر سواری به عهده ی مسافر است. )

 

 

برنامه ی سفر تور 2.5 روزه کویر مصر :

ساعت 9 شب به سمت خور حرکت میکنیم و حدودا 7صبح پنج شنبه میرسیم بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها به سمت روستای گرمه (دکتر ماهی و نخلستان ) حرکت میکنیم و در بین مسیر از قلعه بیاضه (دوره ساسانیان) بازدید میکنیم. سپس به اقامتگاه برای صرف نهار بازمیگردیم.پس از  استراحت 1 الی2 ساعته بعد از نهار به سمت در یاچه نمک و آبشار نمکی حرکت می کنیم . در ادامه ی مسیر از چند ضلعی های نمکی و غروب آفتاب دیدن میکنیم و از شب نشینی دور آتش لذت میبریم و سپس برای صرف شام به اقامتگاه باز میگردیم. در روز دوم بعداز صبحانه به سمت مصر برای سافاری و... حرکت میکنیم نهار را  در اقامتگاه صرف میکنیم و با کوله باری از خاطرات خوش به سمت تهران بازمیگردیم.

 

 

برای ثبت نام با مشاوران فروش ژیوار تماس بگیرید.
021-54795000
داخلی 126