سفر به لوگانو

خانه سوییس لوگانو

راهنمای سفر به شهر لوگانو

نگاهی اجمالی به لوگانو و دیدنی های لوگانو

لوگانو، شهری در رشته کوه آلپ

سوئیس کشوری به نسبت سایر کشورهای اروپایی متفاوت و به بسیار زیبا می باشد و با طبیعت خارق العاده‌اش گردشگران و یا مسافران بسیار زیادی را به خود جذب می کند. در واقع یکی از شهر های پر طرفدار از نظر گردشگران در سوئیس شهر لوگانو می باشد که در کنار دریاچه‌ قرار دارد که نامش مشابه نام این شهر است. لوگانوی سوئییس در بخش ایتالیایی زبان تیچینو و همانطور که ذکر شده است در جنوب رشته کوه آلپ قرار دارد و جمعیت آن به حدود 55 هزار نفر می رسد که به علت همزبانی با ایتالیا شرکت های مالی و بانک های لوگانو به شهروندان ایتالیایی خدماتی را هم ارائه می دهند که حتی سبک زندگی و معماری ساختمان های این شهر احساس حال و هوای ایتالیا را به شما انتقال می دهد. این شهر در میان شهر های سوئییسی به عنوان شهری آرامش بخش شهرت پیدا کرده و کافی است یک بار به این شهر سفر کنید تا از آرامش باورنکردنی آن لذت ببرید و متوجه شوید که دل کندن از این شهر رویایی بسیار سخت می باشد. به هر حال بیشتر گردشگران بر این باورند نقطه جاذبه این شهر در رشته کوه آلپ فقط به علت دریاچه آن است اما این چنین نیست بلکه این شهر تعداد زیادی نقطه جذب کننده دارد که در ادامه به توضیحات بیشتری در قبال آن خواهیم پرداخت.

اگر از طرفداران موسیقی می باشید و یکی از علت هایی که به یک شهر سفر می کنید تماشای اجراهای موسیقی زنده است پس بهترین گزینه برای شما شهر لوگانومی باشد. در واقع فستیوال های موسیقی یکی دیگر از نقاط جذب کننده این شهر به حساب می آید که در اواسط تابستان فستیوال های موسیقی با سبک جاز شروع شده و در اواخر تابستان فستیوال های بلوز آغاز برگزار می شوند و تمامی فستیوال های سوئیس به صورت اجرای زنده می باشند و هم‌چنین گفتنی است که در میان این سبک ها بعضی از آرتیست های سرشناس سبک پاپ و هم چنین راک هم برای اجرا به این شهر می آیند.

ادامه مطلب ...

آب و هوای لوگانو

چه فصلی به لوگانو سفر کنیم؟

 

قطعا اگر قصد سفر به این شهر در سوئیس را دارید برایتان سوال پیش خواهد آمد که سفر به این شهر در چه فصلی بسیار مناسب و ایده‌آل می باشد. در واقع لوگانو به علت این که به دریاچه نزدیک است آب و هوایی بسیار لذت بخش و معتدل دارد. این شهر در فصول بهار و تابستان از عمده شهرهای توریستی در سوئیس به حساب می آید که توصیه می کنیم که برای سفر به این شهر در این دو فصل سفر کنید تا بتوانید از آفتاب و دریاچه و طبیعت سبزی که دور این شهر را احاطه کرده لذت کافی را ببرید. گفتنی است که لوگانو هم مانند سایر کشور های اروپای در فصول پاییز و زمستان بسیار سرد می شود که سفر در این دو فصل را به شما توصیه نمی کنیم.

 

ادامه مطلب ...

هتل های لوگانو

مشاهده کامل

 

اقامت در لوگانو

از آن جایی که سبک معماری و زندگی در شهر لوگانو سوئییس به سبک ایتالیایی است، طراحی های داخلی  بسیاری از هتل های این شهر هم مانند ایتالیا دارای طرح های خاص می باشند. در واقع بیشتر هتل ها و محل های اقامت در این شهر توسط طراحان داخلی و معمارهای ایتالیایی ساخته شده‌اند و از نظر تکنولوژی به روز می باشند هم چنین سرویس دهی در تمامی هتل ها بسیار عالی و تحسین بر انگیز است به طوری که حتی هتل های 3 ستاره هم در لوگانو آرامش بسیار زیادی را برایتان به ارمغان خواهد آورد اما نکته مهم این است که حتما باید محلی را برای خود انتخاب کنید که نیازهایتان را کاملا برطرف بسازد نکته قیمتی که در قبال هتل های 4 ستاره می توانیم ذکر کنیم این است که بعضی از هتل های 4 ستاره قیمتشان با هتل های 3 ستاره تفاوت نه چندانی دارند اما از نظر کیفی همگی باهم برابر می باشند و تنها در نقطه منطقه ای و یک سری امکانات با یک دیگر تفاوت دارند.

 

 

شکم گردی در لوگانو

یکی از نکاتی که بعضی از گردشگران برایشان اهمیت دارد غذا می باشد که از این بابت کاملا باید خیالتان راحت باشد زیرا که در لوگانو تنوع غذایی بسیار زیاد است که همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند، در واقع این در شهر غذاهای محبوب آمریکایی و هم‌چنین ایتالیایی موجود است که با کمی گشت و گزار در خیابان های این شهر سوئیسی می توانید غذاهای خوشمزه دیگری را هم پیدا کنید، هم‌چنین رستوران های این شهر همانند دیگر شهر های اروپایی از استاندارد خاصی پیروی می کنند که همین امر می تواند دلگرمی برایتان باشد که می توانید از غذایی کاملا با کیفیت لذت ببرید و سفر بسیار عالی و ایده‌‌‌آلی داشته باشید.

تخفیف ویژه بگیرید
تخفیف ویژه برای مشتریانی که در خبرنامه ژیوار عضو شده‌اند