سفر به فرانکفورت

خانه آلمان فرانکفورت

راهنمای سفر به شهر فرانکفورت

نگاهی اجمالی به فرانکفورت و دیدنی های فرانکفورت

نگاهی اجمالی به شهر آسمان‌خراش‌ها

شهر فرانکفورت که در کنار رودخانه ماین واقع‌شده و یکی از مهم‌ترین شهرهای اقتصادی جهان است. این شهر تقریباً در مرکز قاره اروپا قرار دارد و به همین دلیل موقعیت مکانی فوق‌العاده‌ای دارد، با قرار گرفتن بانک مرکزی اروپا در فرانکفورت به اهمیت این شهر افزوده‌ شده است؛ اما اقتصادی بودن این شهری چیزی از زیبایی و جذابیت این شهر نکاسته است. این شهر از لحاظ تاریخی، هنری، ادبی و نمایشگاهی نیز بسیار غنی است. در کشور آلمان بعد از مونیخ بیشترین موزه در فرانکفورت قرار گرفته است و از دیدنی‌ترین موزه‌های این شهر می‌توان به موزه آیکونن، موزه فرهنگ‌های جهان، موزه معماری آلمان، موزه فیلم آلمان و خانه لبیشی اشاره کرد. علاوه بر این هرساله بیش از 30 نمایشگاه از جمله نمایشگاه کتاب در فرانکفورت برگزار می‌شود. حال اگر به دنبال شهری متفاوت و زیبا می‌گردید فرانکفورت مقصد مناسبی برای شماست، به دلیل وجود تعداد بسیاری آسمان‌خراش در این شهر، فرانکفورت را می‌توان شهر آسمان‌خراش‌ها نیز نامید، برج کامرز بانک با 258 متر یکی از بلندترین آسمان‌خراش‌های آلمان در این شهر واقع‌شده است این برج از سال 1997 که ساخته شد تا سال 2003 بلندترین برج اروپا بوده است، برج مهم دیگر این شهر برج نمایشگاه است که با 257 متر ارتفاع از سال 1990 تا زمان ساخته‌شدن برج کامرز بانک بلندترین برج اروپا بود و برج اروپا یا برج تلویزیونی فرانکفورت با 337 متر ارتفاع بلندترین برج حال حاضر شهر است. از دیگر جاذبه‌های این شهر می‌توان از طبیعت فرانکفورت نام برد. بزرگ‌ترین جنگل داخل شهر جهان، در شهر فرانکفورت با مساحتی برابر با 3866 هکتار واقع‌شده است.

 

ادامه مطلب ...

آب و هوای فرانکفورت

بااینکه فرانکفورت را به‌عنوان گرم‌ترین شهر کشور آلمان می‌شناسند اما زمستان این شهر همچنان سرد و تابستان آن معتدل است. متوسط دمای سالانه این شهر در طول روز 14.5 درجه سانتی‌گراد و در شب 5.8 درجه است. از ماه مارس تا اکتبر (فروردین تا مهر) دمای این شهر برای مسافرت بسیار مناسب است و آب‌وهوای معتدلی دارد. دمای این شهر در اوج تابستان به 30 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

 

ادامه مطلب ...

هتل های فرانکفورت

مشاهده کامل

کیفیت هتل‌های شهر فرانکفورت

فرانکفورت یک شهر جهانی است. همان‌طور که گفته شد این شهر از جنبه اقتصادی و گردشگری مورد توجه است و کیفیت هتل‌های این شهر بسیار بالا است. هتل‌های 5 ستاره و بسیار لوکس این شهر در کنار هتل و هاستل های ارزان‌تر و باکیفیت مناسب خیال مسافران را از محل سکونت آسوده کرده است.

هتل استیگن برگر ایرپورت، هتلی مدرن در کنار جنگل و نزدیک‌ترین هتل این شهر به فرودگاه است.

هتل د وستین گرند فرانکفورت هتلی لوکس در قلب شهر است. طراحی بی‌نظیر به همراه تابلوهای زیبایی که در این هتل نصب‌شده است، فضایی آرام‌بخش و زیبا را برای مهمانان به وجود آورده است. این هتل برای افرادی که علاقه‌مند به خرید و کاوش قسمت قدیمی شهر هستند انتخابی مناسب است.

شکم گردی در فرانکفورت

وقتی صحبت در مورد شهر فرانکفورت و غذاهای این شهر مطرح است یکی از گزینه‌های جالب برای امتحان کردن فرانکفورتر است. این سوسیس هات‌داگ که در همین شهر در حدود 150 سال پیش برای اولین بار تولیدشده است و تست کردن آن در همین شهر خالی از لطف نخواهد بود.

 

اشنیتزل یک غذای محبوب، کامل، بسیار خوشمزه و رایج در کشور آلمان است. اگر به آلمان سفر می‌کنید حتماً آن را امتحان کنید.

مالوتیشن دیگر غذای خوشمزه‌ای است که شما در فرانکفورت می‌توانید امتحان کنید. این غذا که از قطعه‌های ماکارونی پرشده با گوشت، انواع سبزیجات، پیاز و خرده‌نان پرشده و برای مدت طولانی افراد را سیر نگه می‌دارد.

اسپارگل، کوندل، شوینشسک و سارباتن از دیگر غذاهای خوشمزه و رایج در این شهر است.

تخفیف ویژه بگیرید
تخفیف ویژه برای مشتریانی که در خبرنامه ژیوار عضو شده‌اند